Dark Echoes: Słowami o dźwiękach

HEY zawiesza działalność

„Czas sprawdzić i zobaczyć, kim jesteśmy kiedy nie jesteśmy z Heya, kim jesteśmy jako ludzie” – powiedziała Kasia Nosowska w wywiadzie na Open FM i potwierdziła: po 25 latach zespół Hey zawiesza działalność.

Po 25 latach występowania właściwie bez większych przerw zespół Hey zdecydował się zawiesić działalność. Trasa zatytułowana „Fayrant Tour” będzie ostatnią, podczas której widzowie na żywo wysłuchają przebojów zespołu. Informację potwierdziła sama Kasia Nosowska w wywiadzie dla magazynu „Zwierciadło”, jak również w wywiadzie dla Open FM.

Koncerty z trasy „Fayrant Tour” są ostatnią możliwością wysłuchania zespołu na żywo. Jednak Kasia Nosowska nie mówi, że to koniec definitywny.

 

Nie twierdzę, że to jest definitywny koniec. Po prostu nie wiemy, ile to potrwa. Na pewno nie wrócimy za pół roku, rok, i to nie chwyt marketingowy – mówi.

 

Jest zatem dla fanów nadzieja. Muzycy sami nie mówią też, że definitywnie kończą z muzyką. Zapewne większość z nich wciąż będzie można zobaczyć tu i ówdzie.

Zatem gdzie na Fayrant Tour?

 

Zespół Hey rusza w wielką, jubileuszową trasę koncertową z okazji 25-lecia. Sprawdźcie, gdzie będzie można zobaczyć na żywo wyjątkowe widowiska.

Zespół Hey wyrusza w trasę koncertową, która uczci 25-lat działalności zespołu. Fayrant Tour, to wyjątkowe koncerty w dużych halach. Jak napisała grupa:

Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole. 
 
Chcielibyśmy to wszystko jakoś podsumować, spiąć w klamrę, zebrać w dwa tomy. To przecież dzięki Wam mieliśmy siłę i ochotę na stworzenie tego wszystkiego, co udało nam się nagrać i zaśpiewać. Jak świętować, to tylko z Wami.

FAYRANT to siedem koncertów w największych halach koncertowych w kraju. Koncertów wyjątkowych, wspominkowych, przekrojowych a przede wszystkim emocjonalnych. Będą goście, będą hity, będą rzeczy zapomniane, a specjalnie na tę imprezę wyciągnięte z dna szuflady. Będą również niespodzianki i cała masa dobrej zabawy, czyli wszystko to, czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie urodzinowej.

Do zobaczenia!

24 listopada 2017, godz. 20:00 (piątek)

Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

25 listopada 2017, godz. 20:00 (sobota)

Arena Azoty, ul. Władysława Szafera 3/5/7, Szczecin

26 listopada 2017, godz. 19:00 (niedziela)

Hala Orbita, ul. Wejherowska 34, Wrocław

1 grudnia 2017, godz. 20:00 (sobota)

Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań

 

2 grudnia 2017, godz. 20:00 (sobota)

Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań

3 grudnia 2017, godz. 19:00 (niedziela)

Ergo Arena, plac Dwóch Miast 1, Gdańsk

6 grudnia 2017, godz. 19:00 (środa)

Tauron Arena, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

8 Grudnia 2017, godz. 20:00 (Piątek) Spodek, aleja Korfantego 35, Katowice

 

12 grudnia 2017, godz. 19:00 (niedziela)

Hala Orbita, ul. Wejherowska 34, Wrocław

 

14 grudnia 2017, godz. 20:00 (piątek)

Torwar, ul. Łazienkowska 6A, Warszawa

Bilety na Hey – Fayrant Tour dostępne na:

Like this Article? Share it!

About The Author

Leave A Response